HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

Profesyonel, dinamik, örnek gösterilen, 3 kıtada müşterilerine hizmet veren, insan yaşadığında Mars’a MOR NAR bayrağını dikmek vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ

İş ortaklığı yaptığımız Sigorta Şirketinin kurallarına ve sigortalılarımızın çıkarlarına uygun davranarak işi doğru ve hatasız yapmak; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek sigortalılarımızın sadakatini kazanmak; böylece şirket profilini yükseltmek ve Türkiye’de örnek gösterilen bir şirket olmak.

Değerler Manifestomuz

MOR NAR ilkeli, kararlı, pozitif ve başarılı ekiplere sahiptir. Şirket olarak, değerlerimize bağlı çalışırız. İşlerimizde her zaman bu değerleri kullanırız.

GÜVEN

Biz dürüstlüğümüz, doğruluğumuz ve etik çalışmamızla güven kazanırız. Hızlı, çevik, yüksek ahlaki standartlarla çalışmak bizim gerçeğimizdir. Yüksek düzeyde tasarruf, fon, portföy, Sigorta bilgimiz ve uzmanlığımız sayesinde güvene dayalı ilişkiler kurarız.

EKİP ÇALIŞMASI

Biz muhteşem bir ekibiz. A Takımı olarak çalışırız. Ekiplerimizi birarada tutmak ve başarıya ulaşmasını sağlamak için gereken İşbirliğine odaklanır ve her zaman bir çözüm sunarız. Birbirimizle hep dayanışma içinde oluruz. Gelecek Bugündür diyerek hareket ederiz.

DÜRÜSTLÜK

Her zaman gerçeği sadece gerçeği söyleriz. Sözlerimizin arkasında dururuz. Müşterimizin kazanması adına bütün bilgi ve birikimimizi yüzde 100 oranında müşterimize adarız. MOR NAR Ailesinin Vizyon, Misyon, Kültür ve Değerlerine katıksız bağlıyız.

İLETİŞİM

İşyerinde ve özel bütün ortamlarda ekip arkadaşlarımızın, müşterilerimizin ve MOR NAR hakkında pozitif konuşuruz. Dünyanın her yerinde pozitif ve samimi iletişim kurarız.

BAŞARI

Düşünce, enerji ve dikkatimizin tamamını, yapmakta olduğumuz işe yöneltir işimizin başarılı olmasına odaklarız. Müşteriyi merkeze alarak öncelikle müşterilerimizin kazanmasını sağlarız. Kazandır ki Kazanasın ilkesini benimseriz. Uzmanlığımızı ve güvenimizi göstermekten hiçbir zaman çekinmeyiz. Biz zirvede başarılı bir şirketiz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sürdürülebilir iş yaşamı için kendimizi günceller, profesyonelce işimizde uzmanlaşırız; İşimiz ve kişisel gelişimimiz için eğitimler alır, videolar izler ve olmazsa olmaz kuralımız, her ay en az bir kitap okuruz.

EĞLENCE

Yaşamımıza keyif alınan , yüksek katma değer üretilen bir yolculuk olarak bakarız. Etrafımızdaki herkesin de zevk alacağı bir eğlence , başarıyı kutlama, teşvik ve mutluluk atmosferi yaratırız.

TUTARLILIK

Tutum ve davranışlarımızda ilkeli ve tutarlıyız; o nedenle müşterilerimizle çözüm ortağı olarak ilişkilerimiz kaliteli her zaman pozitiftir. İşimizde disiplinliyizdir böylece elde ettiğimiz sonuçlar, büyüme ve başarı merdivenleriyle uyum içinde tutarlılık içerir.

İlkeli ve Etik olarak Çalıştığımız Ana Şirketlerimizin ve iş ortaklarımızın değerlerini korur ve gözetiriz.

BOLLUK BEREKET

Biz MOR NAR Ailesi olarak zenginiz. Çevreye duyarlıyız. Bolluk ve bereket bizimledir. Başkaları için yarattığımız zenginlik ölçüsünde kazanacağımızı biliriz.

HIZLI ve ÇEVİK

3 kıtada hizmet vereceğimiz Müşterilerimizin bulundukları ortamın ihtiyaçlarını, rekabetçi pazar trendlerinin getireceği fırsatları müşterimiz için saptarız. Değişim olmadan gelişim olmayacağını biliriz. Değişen dünya koşullarında ısrarla , büyük güçle, dayanıklılıkla ilerleriz.

TUTKUYLA İŞ YAPMA

İşimize tüm kalbimizle bağlıyız. Mükemmelliği hedefleyen MOR NAR ın değerleri doğrultusunda, tüm ekipler karşılıklı saygı, sevgi, özverili, uyumlu, paylaşımcı, çalışırız. İşimizi yüksek performansla tutkuyla yaparız. Çözüm odaklıyız. Kararlarımızda tüm arkadaşlarımızın görüşleri önemli ve kıymetlidir. Aynı gemide olmanın başarısı ve mutluluğunu yaşarız.

SAMİMİYET

Arkadaşlık, dostluk ve sırdaşlık uzun yolculuk birliktelikleridir. İçten ve candanız. Bunun bir sanat olduğunun bilincinde olarak; samimi bir dünya için el ele diyoruz.

 

×

Powered by WhatsApp Chat

×

Hemen Fiyat Teklifi Alın